Strona główna » Catering dietetyczny Ząbki

Dieta pudełkowa dostępna w Ząbkach

Nasza dieta pudełkowa w Ząbkach to gwarancja pysznych potraw, odpowiednio zbilansowanych składników i kaloryczności wybranej przez klienta w trakcie składania zamówienia. Takie rozwiązanie trafia w gusta przede wszystkim klientów, którzy nie mają czasu na samodzielne gotowanie. To doskonały sposób na zadbanie o własne zdrowie, a także niemartwienie się codziennym przygotowywaniem posiłków, np. do pracy.

Nasz catering dietetyczny w Ząbkach jest dostępny w wielu wersjach. Różnią się one od siebie przede wszystkim typem kuchni i stosowanymi składnikami. Oferujemy pakiety standardowe, bez mięsa czy składników pochodzenia zwierzęcego. Na szczególną ofertę zasługują także plany dla sportowców. Z założenia mają one większą kaloryczność, co pozwala na pokrycie zapotrzebowania energetycznego osób aktywnych.

Dowozimy naszą dietę pudełkową do Zielonki, Ząbków i wielu innych miejscowości znajdujących się w bliskiej odległości od stolicy. Dostarczamy jedzenie na tyle wcześnie, by możliwe było zabranie go np. do pracy. Posiłki są zapakowane w szczelne pudełka. Wystarczy tylko podgrzać ich zawartość – trwa to zaledwie kilka minut.

Co więcej, istnieje opcja dopłacenia do naszych produktów w celu umieszczenia ich w biodegradowalnych pudełkach. To ukłon w stronę środowiska, minimalizujący zużycie plastiku. Szczegóły zamówienia można w każdej chwili zmienić. Niektóre osoby decydują się na wykupienie cateringu dietetycznego tylko na kilka dni, a inne korzystają z tej formy żywienia przez kolejne miesiące. To uniwersalne rozwiązanie, cenione przez współczesnych klientów.

Call Now Button