Strona główna » Catering dietetyczny Wołomin

Dieta pudełkowa dostępna w Wołominie

Nie masz czasu na gotowanie, a jednak chcesz zadbać o swoje codzienne żywienie? Jedzenie w lokalach gastronomicznych bywa drogie, dlatego coraz większą popularnością cieszy się catering dietetyczny. Wołomin to kolejna miejscowość, do której docieramy z naszymi posiłkami. To jedzenie na cały dzień, zaspokajające zapotrzebowanie energetyczne danej osoby. Oferujemy dietę pudełkową w Wołominie w wielu wariantach kaloryczności, dlatego trafi ona w gusta zarówno tych klientów, którzy chcą schudnąć, jak i osób aktywnych.

Oferujemy dietę pudełkową w wielu wariantach. Wśród nich pojawiają się takie pakiety żywieniowe, jak:

  • dieta wegańska,
  • dieta wegetariańska,
  • dieta wegetariańska z rybami,
  • dieta standard,
  • dieta dla sportowców,
  • detox sokowy.

Wszystkie posiłki, bez względu na wybrany plan żywieniowy, są przygotowywane przez dietetyków i kucharzy. Takie osoby wiedzą, jak poprawnie łączyć ze sobą składniki, by dostarczały one organizmowi wszystkich niezbędnych substancji odżywczych. Catering dietetyczny w Ząbkach czy Wołominie jest więc sposobem nie tylko na schudnięcie czy oszczędzenie czasu, lecz także zmianę swoich nawyków żywieniowych.

Dowozimy jedzenie pod drzwi klienta każdego dnia, poza weekendami. Istnieje jednak opcja zamówienia posiłków także na sobotę. To doskonały wybór dla osób, które nie lubią gotować i chcą cieszyć się odpowiednio zbilansowanymi daniami o konkretnej kaloryczności także w wolnym czasie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie.

Call Now Button