Strona główna » Catering dietetyczny Sulejówek

Dieta pudełkowa dostępna w Sulejówku

Dieta pudełkowa w Sulejówku to doskonały wybór dla osób, które chcą mieć kontrolę nad kalorycznością potraw spożywanych w ciągu dnia, a także tych, które nie mają czasu na gotowanie. Przygotowujemy nasze posiłki codziennie, by mogły one docierać do klientów w formie świeżej, smacznej i pełnej cennych składników odżywczych.

Nasza oferta jest niezwykle szeroka. Obejmuje ona aż kilka planów dietetycznych, różniących się od siebie przede wszystkim składem potraw. Wśród dostępnych wariantów diet można wyróżnić:

  • dietę dla sportowców,
  • dietę standard,
  • dietę wegetariańską,
  • dietę wege + ryby,
  • dietę wegańską.

Tak szeroki wybór pozwala na dopasowanie odpowiedniego produktu do własnych preferencji i prowadzonego trybu życia. Każda dieta jest dostępna w kilku wariantach kaloryczności. Posiłki z powodzeniem trafią więc w gusta drobnych kobiet czy dzieci, postawnych mężczyzn, osób pracujących fizycznie i tych aktywnych sportowo. Niektórzy klienci traktują nasz catering dietetyczny w Sulejówku także jako posiłki idealne do pracy, a w wolnej chwili pozwalają sobie na dodatkowe przekąski i napoje. To bardzo uniwersalne rozwiązanie, które cieszy się ogromną popularnością w całym kraju.

Oferujemy catering dietetyczny w Wołominie, Sulejówku, a także wszystkich dzielnicach Warszawy. Dowozimy jedzenie prosto pod drzwi, w szczelnych opakowaniach. Takie potrawy można bez problemu zabrać ze sobą do pracy, unikając jedzenia przypadkowych, niezdrowych przekąsek.

Stawiamy na wysokiej jakości składniki, komponowane przez dietetyków. Dzięki temu można mieć pewność, że dostarczają one wszystkich niezbędnych substancji odżywczych.

Call Now Button