Strona główna » Catering dietetyczny Pruszków

Dieta pudełkowa dostępna w Pruszkowie

Dieta pudełkowa w Pruszkowie to doskonały sposób na oszczędność czasu i zadbanie o swoje zdrowie. Wiele osób nie potrafi samodzielnie przygotowywać posiłków, dbając o ich kaloryczność oraz zbilansowanie składników. Nasze jedzenie jest tworzone przez specjalistów – dietetyków i profesjonalnych kucharzy. Takie osoby wiedzą, jak komponować ze sobą poszczególne produkty spożywcze, by nie dopuścić do niedoborów w organizmie danego klienta nawet po wielu miesiącach korzystania z diety pudełkowej.

Catering dietetyczny w Pruszkowie to doskonała opcja dla osób, które:

  • chcą schudnąć, przytyć lub utrzymać swoją masę ciała, ale mają problem z samodzielnym liczeniem kalorii,
  • nie mają czasu na przygotowywanie kilku zróżnicowanych posiłków dziennie,
  • chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe, korzystając ze zróżnicowanych, smacznych posiłków każdego dnia.

Dowozimy nasze diety pudełkowe do Sulejówka, Pruszkowa i wielu innych miejscowości z województwa mazowieckiego. Trafiają one prosto pod drzwi klienta każdego dnia. Są przygotowywane na bieżąco, co pozwala na zachowanie doskonałego smaku i cennych właściwości odżywczych.

Każdy plan żywieniowy jest dostępny w co najmniej kilku wersjach kaloryczności. Catering może pokrywać całe dzienne zapotrzebowanie, a także być dodatkiem do innych posiłków spożywanych w trakcie doby. Niektóre osoby decydują się na postawienie na dietę pudełkową tylko przez kilka dni, a inne korzystają z niej przez kolejne miesiące. W każdej chwili można również zmienić wybrany wariant – oferujemy kilka planów żywieniowych, w tym te wykluczające mięso i produkty odzwierzęce.

Call Now Button