Strona główna » Catering dietetyczny Łomianki

Catering dietetyczny – oferta dla klientów z Łomianek

Catering dietetyczny to coraz ciekawsze rozwiązanie, na które decydują się osoby o różnych potrzebach. Dokładnie wyliczona kaloryczność, a także dobrze zbilansowane składniki pozwalają na zadbanie o swoje ciało i zdrowie. Do największych zalet naszego cateringu dietetycznego w Łomiankach można zaliczyć:

  • dostępność w kilku wersjach kaloryczności, od 1200 do 3500 kcal,
  • dostępność kilku planów żywieniowych, także bezmięsnych i dla sportowców,
  • zróżnicowane posiłki każdego dnia,
  • codzienny dowóz potraw prosto pod drzwi klienta,
  • szczelnie zapakowane jedzenie, które można zabrać ze sobą w dowolne miejsce,
  • oszczędność czasu – nie musisz gotować, robić zakupów i planować kolejnych posiłków.

Trafiamy z dietą pudełkową w Łomiankach przede wszystkim do klientów zabieganych, a także takich, którzy nie potrafią liczyć kalorii i dbać o deficyt energetyczny każdego dnia. Proponujemy im pyszne, świeże jedzenie przygotowywane przez naszych szefów kuchni. Docieramy z cateringiem dietetycznym do Marek, Łomianek, a także okolicznych miejscowości i wszystkich dzielnic Warszawy. To właśnie dlatego nasza oferta trafia w gusta coraz większej liczby klientów, o zróżnicowanych potrzebach.

Korzystamy z wysokiej jakości, świeżych składników. Są one komponowane tak, by dostarczały niezbędnych substancji odżywczych, a jednocześnie cechowały się odpowiednim smakiem. Wychodzimy naprzeciw także klientom, którym zależy na ekologicznym podejściu do jedzenia. Możemy bowiem zapakować nasze potrawy w biodegradowalne pudełka, wolne od tworzyw sztucznych, za niewielką dodatkową opłatą.

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi planami żywieniowymi i zamówienie diety dostosowanej do własnych potrzeb.

Call Now Button