Strona główna » Catering dietetyczny Józefów

Dieta pudełkowa dostępna w Józefowie

Oferujemy catering dietetyczny w Józefowie. To doskonała opcja dla tych osób, które nie przepadają za samodzielnym gotowaniem, ale chciałyby jeść zdrowo i smacznie. Dbamy o to, by każdego dnia pod drzwi naszych klientów trafiały różnorodne posiłki, zgodne z wybranym planem dietetycznym oraz kalorycznością. To świetny sposób na schudnięcie, przytycie czy utrzymanie swojej wagi, jednocześnie dbając o własne zdrowie.

Nasz catering dietetyczny w Legionowie, Józefowie i okolicznych miejscowościach to świetna opcja dla osób o różnych potrzebach. W skład aktualnej oferty wchodzi kilka planów dietetycznych, takich jak:

  • dieta wegetariańska,
  • dieta wegańska,
  • dieta wege + fish,
  • dieta standard,
  • dieta sport,
  • detox sokowy.

Każda z wymienionych diet występuje w kilku wariantach kaloryczności. Dzięki temu nasz catering sprawdza się świetnie w przypadku osób, które chcą schudnąć lub przytyć. Wystarczy tylko wyliczyć swoje zapotrzebowanie energetyczne, a następnie wybrać odpowiednią kaloryczność. Można to zrobić online.

Dbamy o to, by wszystkie posiłki były odpowiednio zbilansowane, bez względu na wybrany pakiet. Nad ich komponowaniem czuwają profesjonalni dietetycy. To oni łączą ze sobą poszczególne składniki, by dostarczyć organizmowi cennych substancji odżywczych. Dieta pudełkowa w Józefowie jest doskonałym wyborem dla osób, które nie mają czasu na gotowanie, ale nie chcą żywić się fast foodami i szybkimi przekąskami w ciągu dnia. Za kilkadziesiąt złotych dziennie można zaopatrzyć się w smaczne, świeże jedzenie dostosowane do własnych preferencji.

Call Now Button