Strona główna » Catering dietetyczny Jeziorna

Dieta pudełkowa z dowozem do Konstancina-Jeziornej

Dieta pudełkowa jest sposobem na zachowanie stałej kaloryczności posiłków w trakcie dnia, a jednocześnie uniknięcie konieczności samodzielnego gotowania. Dla wielu osób jest to rozwiązanie oszczędzające nawet kilka godzin dziennie. Nasza dieta pudełkowa w Konstancinie-Jeziornej jest komponowana przez specjalistów. Zajmują się oni takim łączeniem składników, by wydobyć z nich wszystkie cenne substancje odżywcze, a jednocześnie zmieścić się w wybranej wersji kaloryczności i spełnić wymagania samego planu żywieniowego.

Catering dietetyczny w Konstancinie-Jeziornej jest dostępny w następujących wersjach:

  • standardowej,
  • wegetariańskiej,
  • wegańskiej,
  • wegetariańskiej z rybami,
  • dla sportowców.

Wybór odpowiedniego planu powinien zależeć od trybu życia i preferencji danej osoby. Dowozimy dietę pudełkową do Legionowa, Konstancina-Jeziornej i okolicznych miejscowości, we wszystkich z dostępnych wersji. W skład naszej oferty wchodzi też detox sokowy.

Oferujemy catering dietetyczny przygotowany z wysokiej jakości, odpowiednio zbilansowanych składników. To produkty ze sprawdzonych źródeł, łączone przez specjalistów. Dostarczają one wszystkich niezbędnych substancji odżywczych, a jednocześnie zachowują kaloryczność wskazaną podczas składania zamówienia. Pakujemy nasze potrawy w szczenne pudełka z możliwością dokupienia opakowań ekologicznych. Wszystko to sprawia, że posiłki docierające pod drzwi klientów każdego dnia z powodzeniem można zabrać np. do pracy.

Call Now Button